"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Naše poprvé

24. února 2013 v 21:43 | DP
Sedím tu na posteli, při pohledu dolů se mi naskýtá pohled na můj nádherný hrudník, při pohledu před sebe na mě ze zdi kouká Kurt a a základě těchto a zajisté ještě jinných vnějších podobností mě přepadla chuť psát. Tak jsem tu zas.
Nehtělo se mi ale rovnou zacházet do fantazií, tak jsem se rozhodla sepsat naše porpvé. Naše poprvé bylo vesměs i moje poprvé, tudíž to nemám s čím (nebo s kým) srovnávat, ale myslím, že si rozhidně nemám na co stěžovat. Doteď si živě vybavuju jak to bylo skvělý. Bez zbytečnýho tlachání, bez zbytečnejch ohledů. Přesně tak, jak jsem si to představovala a jak jsem to chtěla.

Už jsme spolu přibližně měsíc. Nemáme žádnej den výročí, nebo tak. To jsou kraviny. Všechno je fajn. Ještě lepší, než jsem si to mohla představovat.
Sedíme spolu v autobuse, ruku v ruce, prsty propletené, hlavu mám opřenou o jeho rameno a posloucháme písničky. Jsme na cestě k nám, ostatně jako vždycky.
Když vezmu za kliku od baráku, oba nás čeká menší překvapení. Je zamčeno. "Asi není nikdo doma.." otočím se k němu. "No, to tě mohlo napadnout už když jsi viděla, že tu nemaj žádný auto, ty chytrolíne." líbne mě na krk zatímco já štrachám v tašce ve snaze najít klíče. Nakonec vítězoslavně vytáhnu klíče z tašky a odemknu.
Sedíme u mě v pokoji na posteli, z věže hraje Komunál a jsme plně zaměstnáni líbáním, zajížděním rukama pod oblečení a občasným zavzdycháním. To už ale v našem případě nebylo dávno nic novýho. To "nové" mělo teprve přijít.
"Hele.." zašeptá mi do ucha a kousne mě do lalůčku. "Mhmm..?" skousnu si ret a trošku se prohnu v zádech. "Nemělo by se toho trošku využít, když už konečně po dlouhý době nejsou vaši doma?" "Nic jsem mu na to tehdy neřekla. Sundali jsme si pro začátek trička a chvíli mě líbal kde ho napadlo. Poté se zcela cíleně přesunul k mému krku a klíční kosti. Buď mě líbal nebo mě krvelačně a bezohledně kousal. Bože, ví moc dobře, co to se mnou dělá. Začala jsem být šíleně nadržená, až nad hranice vnímání. Rozepl a sundal mi podprsenku a začal si hrát s mým, jím tolik milovaným, poprsím. Občas mi skousl bradavku a já mu na oplátku zaryla nehty do zad. Byla jsem tak mimo smysly, že když se dostal dolů, k místům určeným, netrvalo mi dlouho dosáhnout vrcholu. Prohnula jsem se a zavzdychala. Potom se jazykem (a zuby) zase postupně propracovával nahoru, přes třísla, břicho, ceeeckyyyy, klíční kost, krk, ucho až k ústům a začal mě vášnivě líbat. Začal mě zase trochu dráždit rukou aniž by rozpojil naše rty. Zavzdychala jsem mu do pusy. On už byl taky značně nadrženej. Cejtila jsem to..na noze. Vůbec nevím, jak jsme za tu chvilku přišli o všechno oblečení, ale najednou tam nebylo a já tak měla dokonalý přístup k jeho chloubě. A když říkám chloubě, myslím tím, že se opravdu má čím chlubit. Říkám si, kde jsou ty planý kecy, že o to přijdu s klukem, co má aspoň průměrný péro, aby to moc nebolelo, že jo. A hovno. Hned musím narazit na někoho s půlmetrovou kládou, mám já to štěstí. Né vážně, mám štěstí.
Přetočila jsem nás tak, že jsem teď byla já v té dominantnější poloze a , nejdřív rukou, jsem se mu začala věnovat. Potom už mě to ale přestalo bavit a vzala jsem ho do pusy. A co tomu nechtělo, začal sténat. Není nic hezčího, než když kluk sténá ! Ahhh ještě teď, když si na to jen vzpomenu.. ^^
Když se mi udělal do pusy, maličko mě to překvapilo. Teda né že by mě překvapilo, že se udělal, ale spíš že prostě zrovna v ten moment. V tu chvíli jsem ale vůbec neměla moc prostoru nad tím přemýšlet. Přetočil nás zase zpátky tak, že jsem byla dole a zasunul. Vykřikla jsem bolestí a slastí zároveň. Nejdřív trochu zaváhal, ale rozhodně nezkazil situaci otázkou jestli mě to náhodou nebolelo. Začal přirážet. Nejdřív pomalu, nicméně to stejně pořád kurevsky bolelo, a potom přidával na intenzitě. Vzdychala jsem a svíjela se pod ním. Občas se ke mně naklonil a kousl mě. Já mu nepřestávala zarývat nehty do zad a občas jsem si ho přitáhla a políbila ho. S každým dalším přírazem čím dál hlasitěji sténal. Já už ke konci skoro křičela. Když cítil, že už je blízko, vytáhl ho ze mě a druhá várka toho "bílého zázraku" spočinula někde v oblasti mých ňader. "To bylo ..hustý." vydechl a svalil se vedle mě. Otočím k němu pohled. "Teď jsi pedofil." ušklíbnu se a prohrábnu mu zpocené číro. "To bys prostě nebyla ty, abys všecko neposrala, že jo!" usměje se a začne mě lechtat. A když jsem bez oblečení, jsem milionkrát lechtivější. Začnu se tlemit jako kráva a prosit ho aby toho nechal. Po chvíli mi vyhoví a místo toho mě začne vášnivě líbat.

Naše poprvé bylo fajn. Tou dobou jsem ale ještě netušila, že náš následující sexuální život bude o 100000000000000% lepší.


-DP
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama