"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Březen 2013

Apologize

23. března 2013 v 21:01 | DP |  Můj všední život náctileté
Ano, šíleně se ospravedlňuju, že sem tu tak dlouho nebyla, ale..mám za sebou celkem velkej průser, úplně podrytou a zklamanou důvěru u našich, doma teror, výčitky..takže by se teoreticky dalo brát jako samozřejmost, že mi byl zabaven počítač..popravdě jsem teda spoléhala na E., že vám sem něco hodí -.- ale nevadí, jsem tu. Nečekejte ale zázraky, nemám na psaní moc náladu ..hlavně tu perverzní, ta vážně chybí. Jen kratičkej článečíček.

Ne vždycky jsem si přála někoho, komu bych mohla říkat "pane" a bála se mu byť jen podívat do očí. Ty časy jsou ale dávno minulé. Teď po ničem jiném netoužím.
Už jeho výška mu nade mnou dává jistou převahu. (Popravdě, není moc lidí, co by nebyli vyšší než já, ale on je vážně vysokej -.-") Svou mužnou postavou mi dává neustálý pocit, že já jsem tu podřízený, a že on má nade mnou veškerou moc. (^^)
Miluju jeho pevný stisk, jeho sevření, ze kterého prakticky není možný se dostat, jeho dominantní výraz, pod kterým tajou ledovce.
Jeho náruživost, jeho zvířecí neohrabanost a zároveň jeho neutuchající eleganci, kterou mi vždycky dá najevo, kdo že je tu pán a kdo že miluje svoje zvíře.
Miluju, když mě tahá za vlasy, když mě škrtí (někdy je to až takový, že si myslim, že vážně uhodila moje poslední vteřinka, ale má to vypočítaný, zmetek.), když mi dělá (někdy vážně brutální) cucáky na krku. Ano, kdyby jen na krku.
Miluju ty škrábance, šrámy, podlitiny. Miluju svoji jizvu na levém předloktí (o které jsem se dosud před nikým nezmínila).
Bože ten kluk je tak sexy.

Achjo..koukám, že to tu mám samou závorku. Ale dodává to tomu úplnost, řekla bych. Takže pro dnešek jsem nuccena vás opustit, ale přísahám, že se tu někdy (až se mi to doma uklidní) se na vás zase přijdu podívat a potěšit vás svou přítomností. (Ano, další závorka)

Lidi dělaj vtipný zvuky, když je někdo škrtí

12. března 2013 v 22:30 | E. |  Můj nevšední život náctileté
Pověz mi, princezno... jaký druh dominance u tvých choutek převládá? Dominance zvířete, jež tě ukojí svou dravostí, divokostí a silou, nebo dominance chladná, elegantní a nezdolná, avšak klidná a přívětivá, nýbrž stále povýšená a arogantní? - Můj kamarád S.

Tehle dotaz mi připomněl, že jsem druhej způsob dominace ještě nikdy nezažila. Zkusila jsem si, jaký to je objevovat svoje vlastní hranice. Vlastně to začlo tím, že jsem se bránila vždycky, když se mě on snažil svlíct. Milovala jsem pocit jeho nadřazenosti, když mi jednou rukou bez problémů chytil obě moje ruce a znehybnil mě. To mi bylo mimochodem 14. Bylo mi 15, když jsem přišla na to, že při sexu jako takovym je to ještě mnohem lepší. "Kdo je pán?" "Já!" Musela jsem opravdu budit respekt, měřila jsem 155 cenťáků, dlouhý nohy, bledá kůže a podkolenky. Zase jsem skončila s rukama za zádama a škemrala jsem o milost.
Nutno říct, že to pak vždycky skončilo společnym mazlenim, tulenim a nevinnym hlazenim.

Pak bylo dlouho dlouho nic a vaše milá E. se pěkně nudila. Jenže potom se objevil někdo, na koho vzpomínám s rozpakama doteď. "Počkej... To strašně bolí." "Hm, to si asi budeš muset zvyknout."
Pamatuju si všechny ty večery, krev a kousání, škrábání a rytí ostrejma věcma do kůže. Musim uznat, že tohle už byly věci, který možná lehce balancovaly na hranici zdravýho rozumu. (Asi je blbost teď někoho přesvědčovat, že jsem naprosto v pořádku.) V tý době jsem úplně opustila můj strach z jehel, protože mi propíchnul ruku (předloktí) zavíracim špendlíkem skrz na skrz. Zavřela jsem ho a chvíli si s tím hrála.
A taky nikdy nezapomenu na tu chvíli, kdy jsem před sebou spatřila nádhernej les, chtěla jsem něco říct, ale jeho ruce se mě chytily okolo krku a já přestala dejchat. Před očima jsem měla modrý světýlka a i když jsem se nebránila, ani jsem se nesnažila mluvit, nadechnout a nebo cokoliv jinýho, slyšela jsem, jak se dávím. (Takový ty vtipný zvuky, který občas dělaj holky v péčku, když někomu dělaj deepthroat.)

Vlastně bych jen koncem článku chtěla říct, že jsem asi zvrhlá od mala, že mě to nikdy nepustí a že mě rozhodně neurazíte, když mi uděláte obrovskej cucflek přímo na krční tepnu.

Chvilka pro sebe? hahaha ..NO.

10. března 2013 v 21:00 | DP |  Můj nevšední život náctileté
Ležím u sebe na posteli , oči mám zavřené a do ucha si pouštím známé tóny oblíbených písniček od MCR. Užívám si ten pocit samoty. Poslední dobou nemám chvilku pro sebe. Věčně s ním, věčně pod ním. Ne že bych si stěžovala, to ne ..jen jsem vděčná za každou minutu co si můžu urvat pro sebe. Pomalu se dostávám do takového polospánku a nevnímám nic než hudbu. Usínám..
Probudí mě prudké trhnutí. Původně jsem ležela na zádech, teď jsem přetočená na břiše a on na mě obkročmo sedí. Přetáhne mi tričko přes hlavu a spolu s podprsenkou ho někam zahodí.
Přitáhne si mě za vlasy a sevře mě tak, že se skoro neůžu hnout. Respetive, kdybych se chtěla hnout, tak nemůžu. Jednou rukou mě drží pod krkem a druhou se snaží vylovit z kapsy pouta. Když se mu to podaří, spoutá mi ruce za zády a surově do mě strčí, abych zase spadla na postel. Samolibě se usmívá a sklání se ke mně. Kouše mě do krku a mne mi prsa. Svíjí se pod ním a občas mu zavzdychám do ucha. Začne si hrát s mými bradavkami. Chvíli jen tak jazykem a vždycky když jsem to nejmíň čekala, skousl a já zasténala. Hrubě mi vrazí ruku do kalhot a začne mě dráždit, zatímco mě zase kouše do krku a do vystouplé klíční kosti. Když začnu sténat, všeho nechá a za vlasy si mě zase přitáhne tak, že teď klečím na kolenou zády k němu. Jednou rukou mě pořád drží a druhou mi rozepíná kalhoty. Nenápadně si mě stahuje dolů a já mám tendenci chytit ho za ruku, kterou mě drží. Jenže se spoutanýma rukama mi to jde celkem těžko, že jo. Kalhoty mi nechá jen tak rozepnutý a prudkým pohybem mi dopraví hlavu přímo k jeho rozkroku. Kdy si sakra stihl sundat kalhoty?! No každopádně už na sobě měl jen tričko a právě mi bezohledně rval péro do huby. Poslušně přitakávám. A asi přitakávám kurva dobře, protože netrvá dlouho a mám toho "bílého zázraku" plnou pusu. "Hezky to spolkneš, ano?" skloní se ke mně. Troufale zakroutím hlavou a podívám se mu do obličeje, začež si vysloužím pořádnou facku. Oběma rukama mě chytne za hlavu a prudce mi ji zakloní tak, že mi to prakticky samo nateklo do krku. Zkřiví se mi výraz, ale neodvážím se cokoliv říct. Bezohledně mě shodí z postele a s dominantním výrazem poklidně sleze a zaujme postoj s rukama založenýma na prsou. Leží tu an zemi všelijak pokroucená a pohled mám sklopený. Jední jediným pohybem mi stáhne kalhoty, takže teď už mi zbyly jen červený krajkový tanga. "Kde bereš pocit, že mi můžeš odporovat, hm?" pohladí mě po tváři a v zápětí mi jeho ruka přistane na zadku. Syknu bolestí. Mám tam modřiny ještě odminula, takže to bolí o to víc. Schytám ještě pěkných pár ran a poto mě zbaví i posledního kousku oblečení, otočí si mě tak, aby mi to bylo nejmíň pohodlný a bez velkých něžností prostě zasune. Tvrdě a bezohledně přiráží a já se všelijak kroutím, možná ve snaze najít pohodlnější polohu, možná protože si to sakra užívám. Kažopádně mu to lehce ztěžuje "práci", takže mě usměrní další ránou přes zadek. Pokusím se trochu krotit. S každým dalším přírazem se čím dál víc nemůžu ubránit sténání. Jo, sténání. Skoro křičím. To se mu líbí, usmívá se a ještě přitvrdí. Chytne mě za vlasy a trochu mě nadzvedne. Zavřu oči, skousnu si ret a nechám se unášet vlnou slastí.
Když je po všem, nechám si sundat pouta, opřu si hlavu o jeho hrudník a ztěžka oddechuji. "Nepřehna-" "Pššt !" nenechám ho doříct tu příšernou větu. Nic nemůže být horší než když se vás kluk po úžasným dokonalým sexu zeptá, jestli to nepřehnal. Jen zakroutím hlavu a vyžádám si polibek.

Good night, moji milí, DP (:

Led (článek jak noha)

7. března 2013 v 23:06 | E. |  Můj nevšední život náctileté
Princezna sedí v zámku,
já čekám na cestě,
dlouý týdny trávim tady,
jak stojim po oknem.
Už měsíce slyšim křik do nejvyšších pater,
čekám tady na tebe a budu čekat stále.
Možná celej život budu stát pod timhle oknem
a možná zítra ráno už princezna bude moje.

Asi je to jenom tim jarem. A nebo mojí neustálou tohou po tom, aby mě měl někdo rád - to tý malý mrše totiž dost lichotí. Ačkoliv mi nebylo dovoleno si zahřát ruce pod jeho bundou a po chvíli jsem se musela smát těm bolestivejm grimasám, když jsem ho kousla do rtu a taky jsem si několikrát málem rozbila tu moji nevymáchanou hubu na ledě, to bylo fajn. *debilní úsměv*
Lehce mi to znemožňuje psát něco smysluplnýho, cynickýho a aspoň trochu nechutnýho.
A abych nezapomněla... Má tmavě hnědý oči. :3


Třetí "článek", kterej začíná písmenem L. Kam to ten svět spěje?

Lehkej zkrat

6. března 2013 v 21:56 | E. |  Můj nevšední život náctileté
Předem bych chtěla podotknout, že už se docela dlouhou dobu trápim s myšlenkou, že nejsem tak úplně vyhrazená jen na kluky. Jenže vzhledem k tomu, kolik mi je (víc než, 16, ale míň, než 2O) si prostě nejsem úplně jistá. (I když mnoho věcí by tomu nasvědčovalo, že, D.?)

Poslední, co si pamatuju byl svítivej absinth a strašná chuť zvracet. Položila jsem si hlavu na hodspodskej stůl a zhluboka dejchala. Po chvilce jsem se odhodlala zase hlavu zvednout a rozmazanym pohledem přejet po osazenstvu našeho stolu. "Půjdeš se mnou čůrat?" Zeptala se mě najednou X. Ta otázka mě tak zaskočila, že jsem se vykašlala na to, jak asi budud vrávorat, zvedla se a opravdu opatrně jsem se vydala směrem k záchodům.
Dveře klaply a já se podívala na X. Byla nádherná. Zatim jediná holka, která se mi líbila a... Přitahovala mě. Kolikrát jsem se přistihla, že na ní myslim, když jsem doma bez většího zájmu sledovala lesbický porno. A teď jsem s ní byla sama na hospodskejch hajzlíkách, odvahu mi dodalo pivo a ucucávání toho šílenýho absinthu. Vzala jsem ji za ruku a odtáhla si ji do kabinky pro invalidy. Byla jsem opřená a ona stála. Pak se naše oči znova střetly. "Pocééém."
Začly jsme se proplejtat jazykama. Jednou rukou jsem ji držela kolem pasu, druhou jí hladila krk. Pak jsem však zaregistrovala, že už moje pravačka není kolem pasu, ale na zadku, stehně, tříšlu...
Vzdychala mi do ucha, kousala mě a já si připadala jako kdyby byla moje subinka. Užívala jsem si to. Zajela jsem jí rukou do vlasů a hezky jsem ji zatahala. Vysvětlila si to trochu jinak a za chvilku přede mnou klečela na kolenou. Hryzala jsem se do ruky, abych nebyla slyšet, protože vedle někdo byl. Otvíral dveře a pak se dostal až k našim. X. rychle vstala, upravily jsme se, opřely se a snažily zaujmout nějakou nenápadnou pózu.
"Co taj děláte?!" Vyhrkla Y. když se nabourala do našeho soukromí. "Eeee.. Nooo... My si povídáme."
Myslim, že nám to nikdy nesežrala...

Láska

4. března 2013 v 21:57 | E. |  Můj všední život náctileté
Ahoj. Jsem E. A jsem tady, vetřela jsem se sem té druhé existenci, protože jsem moc líná na zakládání vlastního blogu. A ani jsem se nenamáhala s děláním vlastních rubrik.

Šla jsem pomalu noční ulicí a pozorovala bílej kouř, kterej stoupal z komínů. Ve světle lamp a halogenovejch světel ze stadionu vypadal přízračně, ale zároveň byl nádhernej a fascinoval mě. Zavibroval mi mobil. "Kde tě mám?" Pousmála jsem se a zpomalila krok.
Pořád si stěžuju, jak je na světě málo lásky a přitom od ní utíkám, když mi ji někdo nabízí. A nebo mi to nadšení pro někoho nevydrží dlouho. Jak naivní je hledat lásku v sexu. Jako hledat lidský teplo v objetí od šlapky...
Pořád mam v hlavě jeden moment svýho života, kdy jsem poznala, že je to celý v háji. Zvedla jsem svý oči, abych se podívala na něj, byla jsem znuděná, i když si to daná situace zrvona nežádala, a ani mi nevadilo, že to na mě musí bejt poznat. Asi to byla blbost, něco, jako kdxž se ohlídnete ve hře Slender, ale já fakt čekala, že mi řekne něco hezkýho. Jediný, čeho jsem se dočkala byly kapky spermatu na mym břichu. Místo těch dvou krásnejch slov mi řekl, že si to mam slízat.

Vlastně ani nevim, proč jsem můj život tady zahájila článkem zrovna o lásce. Když vám můžu nabídnout BDSM, hryzání, škrábání, mlácení přes zadek a další věci... To všechno samozřejmě pouze v psaný podobě.