"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Apologize

23. března 2013 v 21:01 | DP |  Můj všední život náctileté
Ano, šíleně se ospravedlňuju, že sem tu tak dlouho nebyla, ale..mám za sebou celkem velkej průser, úplně podrytou a zklamanou důvěru u našich, doma teror, výčitky..takže by se teoreticky dalo brát jako samozřejmost, že mi byl zabaven počítač..popravdě jsem teda spoléhala na E., že vám sem něco hodí -.- ale nevadí, jsem tu. Nečekejte ale zázraky, nemám na psaní moc náladu ..hlavně tu perverzní, ta vážně chybí. Jen kratičkej článečíček.

Ne vždycky jsem si přála někoho, komu bych mohla říkat "pane" a bála se mu byť jen podívat do očí. Ty časy jsou ale dávno minulé. Teď po ničem jiném netoužím.
Už jeho výška mu nade mnou dává jistou převahu. (Popravdě, není moc lidí, co by nebyli vyšší než já, ale on je vážně vysokej -.-") Svou mužnou postavou mi dává neustálý pocit, že já jsem tu podřízený, a že on má nade mnou veškerou moc. (^^)
Miluju jeho pevný stisk, jeho sevření, ze kterého prakticky není možný se dostat, jeho dominantní výraz, pod kterým tajou ledovce.
Jeho náruživost, jeho zvířecí neohrabanost a zároveň jeho neutuchající eleganci, kterou mi vždycky dá najevo, kdo že je tu pán a kdo že miluje svoje zvíře.
Miluju, když mě tahá za vlasy, když mě škrtí (někdy je to až takový, že si myslim, že vážně uhodila moje poslední vteřinka, ale má to vypočítaný, zmetek.), když mi dělá (někdy vážně brutální) cucáky na krku. Ano, kdyby jen na krku.
Miluju ty škrábance, šrámy, podlitiny. Miluju svoji jizvu na levém předloktí (o které jsem se dosud před nikým nezmínila).
Bože ten kluk je tak sexy.

Achjo..koukám, že to tu mám samou závorku. Ale dodává to tomu úplnost, řekla bych. Takže pro dnešek jsem nuccena vás opustit, ale přísahám, že se tu někdy (až se mi to doma uklidní) se na vás zase přijdu podívat a potěšit vás svou přítomností. (Ano, další závorka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama