"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Chvilka pro sebe? hahaha ..NO.

10. března 2013 v 21:00 | DP |  Můj nevšední život náctileté
Ležím u sebe na posteli , oči mám zavřené a do ucha si pouštím známé tóny oblíbených písniček od MCR. Užívám si ten pocit samoty. Poslední dobou nemám chvilku pro sebe. Věčně s ním, věčně pod ním. Ne že bych si stěžovala, to ne ..jen jsem vděčná za každou minutu co si můžu urvat pro sebe. Pomalu se dostávám do takového polospánku a nevnímám nic než hudbu. Usínám..
Probudí mě prudké trhnutí. Původně jsem ležela na zádech, teď jsem přetočená na břiše a on na mě obkročmo sedí. Přetáhne mi tričko přes hlavu a spolu s podprsenkou ho někam zahodí.
Přitáhne si mě za vlasy a sevře mě tak, že se skoro neůžu hnout. Respetive, kdybych se chtěla hnout, tak nemůžu. Jednou rukou mě drží pod krkem a druhou se snaží vylovit z kapsy pouta. Když se mu to podaří, spoutá mi ruce za zády a surově do mě strčí, abych zase spadla na postel. Samolibě se usmívá a sklání se ke mně. Kouše mě do krku a mne mi prsa. Svíjí se pod ním a občas mu zavzdychám do ucha. Začne si hrát s mými bradavkami. Chvíli jen tak jazykem a vždycky když jsem to nejmíň čekala, skousl a já zasténala. Hrubě mi vrazí ruku do kalhot a začne mě dráždit, zatímco mě zase kouše do krku a do vystouplé klíční kosti. Když začnu sténat, všeho nechá a za vlasy si mě zase přitáhne tak, že teď klečím na kolenou zády k němu. Jednou rukou mě pořád drží a druhou mi rozepíná kalhoty. Nenápadně si mě stahuje dolů a já mám tendenci chytit ho za ruku, kterou mě drží. Jenže se spoutanýma rukama mi to jde celkem těžko, že jo. Kalhoty mi nechá jen tak rozepnutý a prudkým pohybem mi dopraví hlavu přímo k jeho rozkroku. Kdy si sakra stihl sundat kalhoty?! No každopádně už na sobě měl jen tričko a právě mi bezohledně rval péro do huby. Poslušně přitakávám. A asi přitakávám kurva dobře, protože netrvá dlouho a mám toho "bílého zázraku" plnou pusu. "Hezky to spolkneš, ano?" skloní se ke mně. Troufale zakroutím hlavou a podívám se mu do obličeje, začež si vysloužím pořádnou facku. Oběma rukama mě chytne za hlavu a prudce mi ji zakloní tak, že mi to prakticky samo nateklo do krku. Zkřiví se mi výraz, ale neodvážím se cokoliv říct. Bezohledně mě shodí z postele a s dominantním výrazem poklidně sleze a zaujme postoj s rukama založenýma na prsou. Leží tu an zemi všelijak pokroucená a pohled mám sklopený. Jední jediným pohybem mi stáhne kalhoty, takže teď už mi zbyly jen červený krajkový tanga. "Kde bereš pocit, že mi můžeš odporovat, hm?" pohladí mě po tváři a v zápětí mi jeho ruka přistane na zadku. Syknu bolestí. Mám tam modřiny ještě odminula, takže to bolí o to víc. Schytám ještě pěkných pár ran a poto mě zbaví i posledního kousku oblečení, otočí si mě tak, aby mi to bylo nejmíň pohodlný a bez velkých něžností prostě zasune. Tvrdě a bezohledně přiráží a já se všelijak kroutím, možná ve snaze najít pohodlnější polohu, možná protože si to sakra užívám. Kažopádně mu to lehce ztěžuje "práci", takže mě usměrní další ránou přes zadek. Pokusím se trochu krotit. S každým dalším přírazem se čím dál víc nemůžu ubránit sténání. Jo, sténání. Skoro křičím. To se mu líbí, usmívá se a ještě přitvrdí. Chytne mě za vlasy a trochu mě nadzvedne. Zavřu oči, skousnu si ret a nechám se unášet vlnou slastí.
Když je po všem, nechám si sundat pouta, opřu si hlavu o jeho hrudník a ztěžka oddechuji. "Nepřehna-" "Pššt !" nenechám ho doříct tu příšernou větu. Nic nemůže být horší než když se vás kluk po úžasným dokonalým sexu zeptá, jestli to nepřehnal. Jen zakroutím hlavu a vyžádám si polibek.

Good night, moji milí, DP (:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 11. března 2013 v 14:46 | Reagovat

Přísahám, nepůjdu do kláštera. Seženu si chlapa.

2 Dominique P. Dominique P. | 11. března 2013 v 15:30 | Reagovat

Sežeň miláčku, sežeň ..máš  k tomu zatím blíž než já :D (ale pšt :3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama