"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Láska

4. března 2013 v 21:57 | E. |  Můj všední život náctileté
Ahoj. Jsem E. A jsem tady, vetřela jsem se sem té druhé existenci, protože jsem moc líná na zakládání vlastního blogu. A ani jsem se nenamáhala s děláním vlastních rubrik.

Šla jsem pomalu noční ulicí a pozorovala bílej kouř, kterej stoupal z komínů. Ve světle lamp a halogenovejch světel ze stadionu vypadal přízračně, ale zároveň byl nádhernej a fascinoval mě. Zavibroval mi mobil. "Kde tě mám?" Pousmála jsem se a zpomalila krok.
Pořád si stěžuju, jak je na světě málo lásky a přitom od ní utíkám, když mi ji někdo nabízí. A nebo mi to nadšení pro někoho nevydrží dlouho. Jak naivní je hledat lásku v sexu. Jako hledat lidský teplo v objetí od šlapky...
Pořád mam v hlavě jeden moment svýho života, kdy jsem poznala, že je to celý v háji. Zvedla jsem svý oči, abych se podívala na něj, byla jsem znuděná, i když si to daná situace zrvona nežádala, a ani mi nevadilo, že to na mě musí bejt poznat. Asi to byla blbost, něco, jako kdxž se ohlídnete ve hře Slender, ale já fakt čekala, že mi řekne něco hezkýho. Jediný, čeho jsem se dočkala byly kapky spermatu na mym břichu. Místo těch dvou krásnejch slov mi řekl, že si to mam slízat.

Vlastně ani nevim, proč jsem můj život tady zahájila článkem zrovna o lásce. Když vám můžu nabídnout BDSM, hryzání, škrábání, mlácení přes zadek a další věci... To všechno samozřejmě pouze v psaný podobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama