"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Lehkej zkrat

6. března 2013 v 21:56 | E. |  Můj nevšední život náctileté
Předem bych chtěla podotknout, že už se docela dlouhou dobu trápim s myšlenkou, že nejsem tak úplně vyhrazená jen na kluky. Jenže vzhledem k tomu, kolik mi je (víc než, 16, ale míň, než 2O) si prostě nejsem úplně jistá. (I když mnoho věcí by tomu nasvědčovalo, že, D.?)

Poslední, co si pamatuju byl svítivej absinth a strašná chuť zvracet. Položila jsem si hlavu na hodspodskej stůl a zhluboka dejchala. Po chvilce jsem se odhodlala zase hlavu zvednout a rozmazanym pohledem přejet po osazenstvu našeho stolu. "Půjdeš se mnou čůrat?" Zeptala se mě najednou X. Ta otázka mě tak zaskočila, že jsem se vykašlala na to, jak asi budud vrávorat, zvedla se a opravdu opatrně jsem se vydala směrem k záchodům.
Dveře klaply a já se podívala na X. Byla nádherná. Zatim jediná holka, která se mi líbila a... Přitahovala mě. Kolikrát jsem se přistihla, že na ní myslim, když jsem doma bez většího zájmu sledovala lesbický porno. A teď jsem s ní byla sama na hospodskejch hajzlíkách, odvahu mi dodalo pivo a ucucávání toho šílenýho absinthu. Vzala jsem ji za ruku a odtáhla si ji do kabinky pro invalidy. Byla jsem opřená a ona stála. Pak se naše oči znova střetly. "Pocééém."
Začly jsme se proplejtat jazykama. Jednou rukou jsem ji držela kolem pasu, druhou jí hladila krk. Pak jsem však zaregistrovala, že už moje pravačka není kolem pasu, ale na zadku, stehně, tříšlu...
Vzdychala mi do ucha, kousala mě a já si připadala jako kdyby byla moje subinka. Užívala jsem si to. Zajela jsem jí rukou do vlasů a hezky jsem ji zatahala. Vysvětlila si to trochu jinak a za chvilku přede mnou klečela na kolenou. Hryzala jsem se do ruky, abych nebyla slyšet, protože vedle někdo byl. Otvíral dveře a pak se dostal až k našim. X. rychle vstala, upravily jsme se, opřely se a snažily zaujmout nějakou nenápadnou pózu.
"Co taj děláte?!" Vyhrkla Y. když se nabourala do našeho soukromí. "Eeee.. Nooo... My si povídáme."
Myslim, že nám to nikdy nesežrala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominique P. Dominique P. | 6. března 2013 v 22:05 | Reagovat

víš, co by ti tak na to řekla připiťoučká D. ? že mí tě tak tady, tak se kurva neudrží ..pojeď v pátek se mnou!

2 E. E. | 6. března 2013 v 22:10 | Reagovat

Zlatíčko, v pátek jedu do Prahy. A napíšu ti odtamtud: DSmK! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama