"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Lidi dělaj vtipný zvuky, když je někdo škrtí

12. března 2013 v 22:30 | E. |  Můj nevšední život náctileté
Pověz mi, princezno... jaký druh dominance u tvých choutek převládá? Dominance zvířete, jež tě ukojí svou dravostí, divokostí a silou, nebo dominance chladná, elegantní a nezdolná, avšak klidná a přívětivá, nýbrž stále povýšená a arogantní? - Můj kamarád S.

Tehle dotaz mi připomněl, že jsem druhej způsob dominace ještě nikdy nezažila. Zkusila jsem si, jaký to je objevovat svoje vlastní hranice. Vlastně to začlo tím, že jsem se bránila vždycky, když se mě on snažil svlíct. Milovala jsem pocit jeho nadřazenosti, když mi jednou rukou bez problémů chytil obě moje ruce a znehybnil mě. To mi bylo mimochodem 14. Bylo mi 15, když jsem přišla na to, že při sexu jako takovym je to ještě mnohem lepší. "Kdo je pán?" "Já!" Musela jsem opravdu budit respekt, měřila jsem 155 cenťáků, dlouhý nohy, bledá kůže a podkolenky. Zase jsem skončila s rukama za zádama a škemrala jsem o milost.
Nutno říct, že to pak vždycky skončilo společnym mazlenim, tulenim a nevinnym hlazenim.

Pak bylo dlouho dlouho nic a vaše milá E. se pěkně nudila. Jenže potom se objevil někdo, na koho vzpomínám s rozpakama doteď. "Počkej... To strašně bolí." "Hm, to si asi budeš muset zvyknout."
Pamatuju si všechny ty večery, krev a kousání, škrábání a rytí ostrejma věcma do kůže. Musim uznat, že tohle už byly věci, který možná lehce balancovaly na hranici zdravýho rozumu. (Asi je blbost teď někoho přesvědčovat, že jsem naprosto v pořádku.) V tý době jsem úplně opustila můj strach z jehel, protože mi propíchnul ruku (předloktí) zavíracim špendlíkem skrz na skrz. Zavřela jsem ho a chvíli si s tím hrála.
A taky nikdy nezapomenu na tu chvíli, kdy jsem před sebou spatřila nádhernej les, chtěla jsem něco říct, ale jeho ruce se mě chytily okolo krku a já přestala dejchat. Před očima jsem měla modrý světýlka a i když jsem se nebránila, ani jsem se nesnažila mluvit, nadechnout a nebo cokoliv jinýho, slyšela jsem, jak se dávím. (Takový ty vtipný zvuky, který občas dělaj holky v péčku, když někomu dělaj deepthroat.)

Vlastně bych jen koncem článku chtěla říct, že jsem asi zvrhlá od mala, že mě to nikdy nepustí a že mě rozhodně neurazíte, když mi uděláte obrovskej cucflek přímo na krční tepnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominique P. Dominique P. | 13. března 2013 v 21:18 | Reagovat

Kdybych uměla dělat cucáky, už ho tam máš =P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama