"Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční."

Pohádka o ptakopyskovi

28. dubna 2013 v 21:13 | E. |  Můj nevšední život náctileté
"Zákaz vstupu?"
"Tim je to zajímavější, ne?" Podlejzáme závoru zajištěnou jakymsi ocelovym lanem, aby nešla otevřít a nedalo se tam vjet autem. Co je ale komu do toho, jestli sem někdo vejde pěšky?Pískovcovej lom v lesích. Obehnanej z jedný strany skálama, z druhý lesem. Je jen jedna cesta, která sem vede. Byla docela zima, nebe bylo šedivý a foukal vítr, kterej rozhoupával samostatně stojící stromy, z toho skřípání mi běhal mráz po zádech. A vlastně nejen z toho.
Zádama opřená o kus pískovce, prsty zapletený do jeho vlasů (sakra, tak strašně se mi líběj), rtama se otírám o ty jeho, skoro slyšim, jak mi buší srdce a cejtim, jak se mi snaží rozepnout pásek. Jen se uchechtnu a rozdělám zavírací špendlík, kterej mi drží přebytečnej kus pásku tak, aby se mi nehoupal mezi nohama. Už jsem si n a svý pofidérní zapínání zvykla, ale jemu to stále dělá problémy. (Pořád si pamatuju, jak mi jednou odpověděl na otázku: "Ty nevíš k čemu jsou pásky, co?" Slovy "Abych si vo ně zlámal zápěstí.")
*A není snad sakra jasný, co asi následovalo? -_-" Já se stydiiim.*
Kousala jsem ho do ucha, zatimco měl ruku v mejch kalhotách a snažila se bejt co nejvíc potichu, protože jsem měla pořád strach, že někdo náhodou půjde kolem a náhodou zajde zrovna do opuštěnýho lomu a náhodou nás tam takhle v plný parádě uvidí.
Přestal mě líbat a zadíval se mi do očí. Přesně jsem věděla, na co myslí. Podívala jsem se na kámen, o kterej jsem se celou dobu opírala, byl asi tak ve vejšce mýho zadku a ušklíbla se. "Nechci, aby mě to jehličí píchalo do prdele." "To by už byla trojka..."
Když se mi podařilo ovládnout záchvat smíchu, jen mě pohladil po vlasech. "Ale tak jestli nechceš..." "Ale právěže já chci. Ale nemam gumu." "Nebereš ji s sebou takhle do lesa, jo?" "Já s tim tak určitě počítala..." "Uplně sis to plánovala," vrní. Začíná mě líbat a já cejtim jak mi stahuje kalhoty. Sundávám si koženou bundu a sedám si na ní (ochrana před jehličím, heh.) "Ale jestli to budu mít od nějakejch tělesnejch látek... A musíš dát pozor, abys nebyl taťka."
Oči mam sklopený dolů a jsem ráda, že díky tomu v jaký poloze se zrovna nacházim, není ani z mýho, ani z jeho pohledu nic vidět. (Nebudu rozpitvávat pohled od cesty, vzhledem k tomu, že můj protějšek měl kalhoty u kolen :D) Cejtim tlak, určitě se zase červenám, sakra, bolí to. Ale... Bolí to hezky. (Nemůžu si pomoct, ale vždycky se usměju - a pak zčervenám-, když myslim na jeho nářadí. :3)
Je to tak dokonalý, studenej vítr, ty stromy, naprosto depresivní a hnusný počasí a pak my, tak blízko k sobě, jak to jen jde...
Slejzám ze šutru. "Ale... Nekoukej!" a otáčim se zády k němu, v obličeji rudá jako rajče, udejchaná. Proč při tom mam vždycky úplně vlhký -nejen- oči?
Přiráží, drží mě za boky a já se snažim ovládat, protože mam pořád strach, že někdo půjde kolem... Ta extáze, adrenalin z toho, že dělám něco strašně neslušnýho, stud, protože je světlo a strašně hřejivej pocit, protože si naši myslej, že jsme jen na procházce se psem.
"Hele, zlato... Já fakt nechci bejt táta." Usmívám se a rychle si natahuju kalhoty.
Když se pak podívám na svojí bundu, na který jsem seděla, začnu se smát: "Hlavně, že jsem řikala, že tam nechci žádný tělesný šťávy." "Hmm, za to já ale nemůžu." odpovídá mi, zatimco loví cigarety v kapse. Snažim se to vyčistit nasliněnym prstem. "Tak řekneš, že ti to poslintal pes..."
"Pes?"
"Hmmm, no tak ptakopysk."

Když jsme o dvě minuty pozdějc seděli na šutru, (Já seděla, on byl opřenej zádama ke mě, měla jsem ruce kolem něj.) jediný, co ze mě vypadlo bylo: "Lásko?" "Hmmm?" "Miluju tě..."


Good Night.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 28. dubna 2013 v 21:58 | Reagovat

Zajímavý skutečná událost ? taky bych něco takovýho chtěla prožít :)

2 E. E. | Web | 29. dubna 2013 v 15:22 | Reagovat

Tak skutečná, že skutečnější bejt ani nemůže. ((:

3 Dominique P. Dominique P. | 29. dubna 2013 v 15:26 | Reagovat

"Včera mi poslintal bundu ptakopysk."
Jóó, poslintal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama